Przejdź do głównej zawartości

Spowiedź

Witajcie Kochani :-)
Wiem ,ze dawno mnie tu nie było, w dalszej części tekstu  zdradzę Wam powód mojego milczenia.
Prywatne archiwum 
Muszę się również przyznać do tego, że kilkakrotnie przeszła mi przez głowę myśl, o zamknięciu bloga.- Ale spokojnie nie zrobię tego, bo  nawet dla kilku moich czytelników warto go nadal prowadzić i próbować rozwijać.
Ostatnio mam taki okres dziwaczny okres w życiu - pogubiłam się
 Kiedy  masz setki myśli na minutę , czyli totalny armagedon w głowię ,to naprawdę ciężko się piszę, więc zniknęłam na jakiś czas, ale możecie być spokojni -wracam.
Sama nie wiem, co dokładnie jest powodem mojego samopoczucia. Chyba, chwilowo straciłam zapał do tego co robię, to ,co mi sprawiło mi przyjemność, po prostu przestało.
Być może,  jest to tylko przesilenie jesienne i gdy tylko pogoda się poprawi wszystko zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . -Mam taką nadzieję.


Zastanowienie się nad samą sobą jest trudne .  Mam ogromny mętlik w głowie , od dłuższego czasu odczuwam zmęczenie , które nie wiadomo skąd się bierze- nie pracuje fizycznie, ogólnie prowadzę bardzo spokojny tryb życia . a nawet powieszałabym ,że jest on monotonny .Wiecie, co jest najgorsze ,że rzeczy ,które sprawiały mi radość, już po prostu mnie nie bawią . Naprawdę, mam wszystko czego można chcieć od życia - rodzinę , przyjaciół i ukochaną osobę , a jednak odnoszę wrażenie ,że siebie gdzieś zgubiłam ,i czuję ,że jeszcze czegoś jest mi brak .
Może teraz nadszedł mój czas , na to bym zaczęła podążać na poważnie wybraną przez siebie drogą ,tylko tak naprawdę , bez wymówek , mam wiele planów i pomysłów, tylko ,że niczego nie umiem doprowadzić do końca . 

.Piszę do Was o moich uczuciach ,   bo ma być to forma "terapii" dla mnie . Na pewno wiecie dobrze sami ,  że często łatwiej jest coś napisać, niż powiedzieć prosto w oczy. Każdy z nas przeżywa w swoim życiu trudne okresy , teraz widocznie padło na mnie , muszę po prostu to przetrwać . Niedługo już kończy się ten rok i rozpocznie się nowy. ,Będzie on zupełnie Świerzy z nowymi perspektywami i pomysłami . To dodaje mocy do pokonywania swoich problemów .  Jednak najgorzej  , kiedy nie wiesz co jest przyczyną twojego stanu ,wszystko się układa ,  a Ty nie czujesz się zbyt szczęśliwy - paranoja , prawda ? - W chwilach kiedy, wszystko dosłownie waliło się na głowę  , potrafiłeś znaleźć równowagę i wewnętrzny spokój . A teraz masz nieodparte wrażenie , że szukasz dziury w całym .
Tak mniej więcej rysuję się sytuacja w mojej głowię , totalny mirż  marż . Brzmi to wszytko dziwnie wiem ,ale nie mogę tego dłużej   trzymać tylko dla siebie , więc postanowiłam , że zrobię coś w rodzaju spowiedzi – co zadziała oczyszczająco na mnie i pomoże iść do przodu ,  pozostawiając jak najdalej za sobą nękającą mnie przeszłość . Najwyższy czas ,pozamykać wszystkie niepotrzebne drzwi, i nie patrzeć już w tył .
Tylko najpierw muszę odnaleźć to , co mnie trapi.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Potęga Miłości...

Witajcie Kochani w tym nowym roku .   Miłość bez barier – sama nie dawno zastanawiałam się , czy ona istnieje .Bardzo długo , wszystko mi mówiło ,że tak pęknie, to tylko w bajkach może być . Wiecie , kiedy człowiek widzi tylko swoje ograniczenia i gubi gdzieś daleko swoje zalety , to uwierzcie mi  świat staje się bardzo ponury - miałam okazję to przerabiać , ale już dość narzekania. Najpierw zauważyłam  ,że jest coraz więcej par gdzie jedna osoba jest niepełnosprawna i ma partnera/ partnerkę całkowicie sprawnego/sprawną . Cieszyłam się z tego , bo to oznaczało tylko jedno- świat się zmienia .
Mnie też dopisało szczęście znalazłam swoją miłość , mam nadzieję ,  że to właśnie My jesteśmy sobie przeznaczeni. Obejrzałam dziś program , który tylko upewnił mnie w przekonaniu , jak wielka potrafi być potęga miłości. Czasami trzeba naprawdę dużo poświęcić dla drugiej osoby, ale czym ,to jest w porównaniu do uczucia , tak wielkiego , którym jest miłość . Niektórzy mogliby pomyśleć co on w niej wi…

Seksualni- NIE aseksualni !!!

Wiele powstało artykułów na ten temat. Takich jak: "Trzecia płeć  na wózku Zapraszam do przeczytania, polecam :)"-To znaczy tylko jedno , że nadal mamy  problem z postrzeganiem osób z niepełnosprawnościami ,  jako ludzi w pełni seksualnych . Co dla mnie jest dziwne, ponieważ człowiek od dziecka , aż do końca swoich dni jest seksualny  .Choroba ,czy inna niepełnosprawność nie odbiera nam tego   Są niepełnosprawni mężczyźni , i niepełnosprawne kobiety, a nie tylko jednopłciowi  niepełnosprawni, dlatego uważam, że powinno się coś zmienić w tej sprawie. Np. toalety dla niepełnosprawnych kobiet i mężczyzn osobno. Nie jesteśmy jedną " niepełnosprawną płcią "
Nie można nas wszystkich wsadzić do jednego worka, przysługują nam te same prawa i obowiązki , co „zdrowym ludziom „CHCEMY ŻEBY NAS ZAUWAŻONO I TRAKTOWANO NORMALNIE!! Każda kobieta na wózku, chce czuć się piękna ,atrakcyjna i adorowana przez mężczyzn( ja bardzo to lubię :)) mężczyźni poruszający się przy pomocy wózka, …

Brak zgody...

Witajcie Kochani!!!
Czasem tak trudno, jest zrozumieć samego siebie... Szukasz odpowiedzi na pytania, które Cię męczą od lat. Wydaje Ci się, że już się z tym wszystkim pogodziłeś, jednak nadal masz takie dni, kiedy chcesz wykrzyczeć, całemu światu -ja się na to nie godziłem. Masz ochotę się buntować, chociaż doskonale wiesz, że to tak naprawdę nie przyniesie żadnego skutku – jest to bezsensu. Mam naprawdę wielkie szczęście, jest obok mnie rodzina, która mnie kocha, i mój kochany Mężczyzna, wszyscy bardzo się starają żeby ułatwić mi życie.
.Jestem bardzo wdzięczna za wszystko. Nie jest to łatwym zadaniem, mnie jest trudno to wszystko znosić, a co dopiero im. Miewam takie dni, w których chce by było inaczej, chciałabym być zdrowa i nie musieć już zmagać się z tym wszystkim, wiem, że nie tylko mnie jest trudno, moi bliscy od lat wkładają wiele wysiłku w to, żebym mogła żyć normalnie. Czasami po prostu, dopadają mnie myśli, jakby wyglądało moje życie gdyby, nie było tego, co jest. Nie przesz…