Przejdź do głównej zawartości

Niecierpliwie czekam na słoneczne dni.

Witajcie Kochani:)
Niecierpliwie czekam na słoneczne dni, bardzo brakuje mi ciepła. Uwielbiam czuć promienie słońca na twarzy. Zapach kwitnących katów pobudza na nowo do życia. 
Niestety,  trzeba jeszcze trochę na piękną pogodę poczekać.
Kiedy jest ładnie za oknem, to bardziej się chce żyć, i tworzyć... 
Ponure dni skłaniają tylko do leżenia w łóżku, ale przecież nie można tak marnować sobie życia – tak twierdzą  inni . Jednak ja coraz częściej mam ochotę „robić nic „ tylko problem polega na tym, że nie umiem przeleżeć całego dnia sama w łóżku, bo po kilku godzinach zaczyna mnie nosić z nadmiaru energii. Najgorsze momenty są wtedy, kiedy nie mogę znaleźć sobie zajęcia, a próby pisania spalają na starcie. Przeczytam książkę lub obejrzę telewizję czasem posłucham radia.Jeśli nie mam nic innego do zrobienia, to tak wyglądają zazwyczaj moje dni. Dlatego czekam na słoneczne chwilę i odrobinę więcej słońca , mam nadzieję ,że wtedy nabiorę ochoty na wspólne 
spacery z ukochanym.   

Dłuższy czas nie pisałam tutaj, ponieważ zabrakło mi pomysłów/ inspiracji.
Szukam nowych bodźców, Świerzych tematów do pisania czegoś takiego, czym warto jest się z Wami podzielić.
Teraz mogę się przyznać, że jestem bardzo szczęśliwa, znalazłam wszystko, czego szukałam przez lata.Wszyscy, którzy śledzą moje wpisy wiedzą, o czym teraz mówię. Aktualnie staram się skupiać na realizacji swoich planów, których jeszcze nie zdradzę.Jakiś czas temu założyłam bloga z opowiadaniami zostawię link tutaj (klik)  Zapraszam wszystkich zainteresowanych do czytania .:)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czy szukałam bardziej opiekuna niż partnera?

Witajcie kochani :)
Związek pomiędzy dwiema  ON.

To dosyć trudny temat. Ja uważam, że związek pomiędzy dwoma osobami niepełnosprawnymi, jest trudny, nie każdy z nas widzi się w tej relacji. Powody takiego podejścia ,  bywają bardzo różne. Ja na przykład, nigdy nie widziałam siebie w takim związku, dlaczego?- Bo jestem realistką, znam swoje możliwości, i ograniczenia ciała.

Miłość, miłością, ale żyć jakoś trzeba, nie radzę sobie wystarczająco, to jak mogłabym pomóc                                                                                            fizycznie drugiej osobie?

Seksualni- NIE aseksualni !!!

Wiele powstało artykułów na ten temat. Takich jak: "Trzecia płeć  na wózku Zapraszam do przeczytania, polecam :)"-To znaczy tylko jedno , że nadal mamy  problem z postrzeganiem osób z niepełnosprawnościami ,  jako ludzi w pełni seksualnych . Co dla mnie jest dziwne, ponieważ człowiek od dziecka , aż do końca swoich dni jest seksualny  .Choroba ,czy inna niepełnosprawność nie odbiera nam tego   Są niepełnosprawni mężczyźni , i niepełnosprawne kobiety, a nie tylko jednopłciowi  niepełnosprawni, dlatego uważam, że powinno się coś zmienić w tej sprawie. Np. toalety dla niepełnosprawnych kobiet i mężczyzn osobno. Nie jesteśmy jedną " niepełnosprawną płcią "
Nie można nas wszystkich wsadzić do jednego worka, przysługują nam te same prawa i obowiązki , co „zdrowym ludziom „CHCEMY ŻEBY NAS ZAUWAŻONO I TRAKTOWANO NORMALNIE!! Każda kobieta na wózku, chce czuć się piękna ,atrakcyjna i adorowana przez mężczyzn( ja bardzo to lubię :)) mężczyźni poruszający się przy pomocy wózka, …

Ciemna strona bycia wózkersem.

Witajcie kochani. Dłuższy czas nie pisałam, ponieważ nie wydarzyło się nic, o czym warto mówić. Az do dziś – niby drobnostka, a zmotywowała mnie do napisania tego tekstu. Nasze życie jest pełne blasków i ceni, na każdym kroku napotykamy na przeszkody, które pokonujemy, przez co stajemy się silniejsi. Zdobyte doświadczenia pomagają nam odnieść sukces, ale niestety nie na wszystko możemy mieć wpływ. Chciałabym wam opowiedzieć o ciemnej stronie bycia wózkersem.